Barkod Programı

Varkod Barkodlu Satış, tamamen kullanıcı dostu 6 Yıllık deneyimin ve fikirlerin bir sonucu olarak, Müşterilerimizin fikirleri tarafından geliştirilmiş bir Barkodlu Satış Programıdır. Karmaşık yazılımlardan, Bir ürün tanımlamak için dakikalarca uğraşmaktan sıkılmadınız mı? Yada ne olduğunu bilmediğiniz, kullanmaya ihtiyaç duymadığınız onlarca modülden? Varkod Barkodlu Satış kullanabilmek için herhangi bir eğitime ihtiyaç duymazsınız, Satın aldıktan hemen sonra hesabınız otomatik oluşturulur ve kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Sektör farkı olmaksızın bütün işyerlerinin kullanabileceği Barkodlu satış programımız ile Stok, Kasa giriş ve Çıkış, Cari Hesaplar, Gelişmiş raporlama ve Satış gibi işlemleri yapabilirsiniz. Programımız içerisinde bazı sektörlere uygun hazır veritabanı sayesinde yaklaşık 50.000 Çeşit ürün sisteme otomatik olarak kayıtlıdır, İşyeriniz için hazır veritabanlı barkod programı ile sadece ürünlerin fiyatlarını ve stok bilgilerini güncelleyerek satışa başlayabilirsiniz. Varkod Barkodlu Satış ve Stok programına iletişim kısmından bizlere ulaşarak sahip olabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Evet kullanabilirsiniz Varkod Satış Masaüstü uygulamamız internetsiz çalışmaktadır, Ancak bu sürümde sadece bilgisayardan giriş yapabilirsiniz telefondan veya başka cihazlardan erişim sağlayamazsınız.

Varkod Satış online sürüm kullandığınız takdirde işyerinizdeki stoğu, satışları, iadeleri ve hatta kasada olan müşterinin eklediği ürünleri bile anlık olarak görebilirsiniz.

Evet, Varkod satış online sürümde ürünlerinizin fiyatını isterseniz TRY, İsterseniz USD Olarak tanımlayabilirsiniz. Eğer USD Olarak tanımlarsanız program satış esnasında otomatik olarak Merkez bankasından o anki dolar kurunu çekerek TRY'ye çevirir, Satış yaparken hem USD hem Türk Lirası cinsinden fiyat görebilirsiniz.

Elbette, Varkod satış hızlı satış ekranında ürün adıyla arama yaparak Örneğin : Philips Marathone G75544 Elektrikli Süpürge ürünü için sadece G75 veya Elektrikli diye aratarak ürüne tıklayıp barkod okutmadan satabilirsiniz.

İster telefondan, İster bilgisayardan kullanıcı kısıtlaması yok

Varkod Satış Online ile telefon ve bilgisayar üzerinden birden fazla cihazda aynı anda giriş yapabilirsiniz