Varkod Satış Bulut ile barkod okutmadan ürün adı ile satış yapma

Varkod Satış Bulut ile barkod okutmadan ürün adı ile satış yapma

25.01.2024

Hızlı satış ekranına geldiğinizde ürünün barkodunu okutarak satış yapabildiğiniz gibi ürün adı ile de satış yapabilirsiniz, Bunun için hızlı satış ekranında ürününüz hakkında sadece birkaç harf girmeniz yeterlidir. Üstelik yapay zeka destekli arama ekranı sayesinde ürününüze dair birkaç harf eşleşmesi ürününüzü bulmak için yeterli olacaktır, Saniyeler içinde ürününüzü bulacağınızı garanti ediyoruz. Örneğin stoğunuzda aşağıdaki ürünler mevcut ;

Apple 14 Pro Max Şarj Kablosu

Apple 15 pro Max Şarj Kablosu

Apple 15 Pro Max Şarj Başlığı ve Kablosu

Xiaomi Mİ 13T Pro Şarj Aleti

Şeklinde binlerce ürününüz olduğunu düşünün, Siz "Apple 15 pro Max Şarj Kablosu" adlı ürününüzü satış ekranınızda bulup satmak istiyorsunuz bunun için yazmanız gereken "15 kablo" diye aratmanız ürünü saniyeler içinde bulmanız için yeterli olacaktır.

İlgili ürüne tıklayın ve satışı bitirmek için "Nakit" veya "Kredi Kartı" butonlarına basmanız yeterli olacaktır.

Sıkça sorulan sorular

Evet kullanabilirsiniz Varkod Satış Masaüstü uygulamamız internetsiz çalışmaktadır, Ancak bu sürümde sadece bilgisayardan giriş yapabilirsiniz telefondan veya başka cihazlardan erişim sağlayamazsınız.

Varkod Satış online sürüm kullandığınız takdirde işyerinizdeki stoğu, satışları, iadeleri ve hatta kasada olan müşterinin eklediği ürünleri bile anlık olarak görebilirsiniz.

Evet, Varkod satış online sürümde ürünlerinizin fiyatını isterseniz TRY, İsterseniz USD Olarak tanımlayabilirsiniz. Eğer USD Olarak tanımlarsanız program satış esnasında otomatik olarak Merkez bankasından o anki dolar kurunu çekerek TRY'ye çevirir, Satış yaparken hem USD hem Türk Lirası cinsinden fiyat görebilirsiniz.

Elbette, Varkod satış hızlı satış ekranında ürün adıyla arama yaparak Örneğin : Philips Marathone G75544 Elektrikli Süpürge ürünü için sadece G75 veya Elektrikli diye aratarak ürüne tıklayıp barkod okutmadan satabilirsiniz.

İster telefondan, İster bilgisayardan kullanıcı kısıtlaması yok

Varkod Satış Online ile telefon ve bilgisayar üzerinden birden fazla cihazda aynı anda giriş yapabilirsiniz